aastast 1947

Sportlastele

Värskes õhus liikumine on küll kasulik, kuid võib panna tervisesportlase naha tõsiselt proovile. Sõltuvalt aastaajast saadavad värskes õhus liikujat külm või soe õhk, päikesepaiste, niiskus, tuul, vihm või lumi. Helosan sobib suurepäraselt aastaringseks nahahoolduseks aktiivsetele inimestele, sest see niisutab ja kaitseb nahka väliste mõjude eest ning aitab hoida naha loomulikku niiskustasakaalu.

JOOKSJATELE
Jooksjate nahka mõjutab kord talvekülm, kord suvekuumus ning eriti suurt koormust saavad jooksjate jalad. Nende kuivamine võib tekitada kestendust, jalatsite hõõrumine ville, surve nahapaksendeid. Halvemal juhul on kasuliku harrastuse tagajärjeks ärritunud ja lõhenenud nahk. Et seda ei juhtuks, on väga tähtis naha regulaarne niisutamine.

JALGRATTURITELE
Helosan Original on suurepärane toode ka rattasõidu harrastajatele. Lisaks

välisõhu mõjudele tekitab rattasõit hõõrumist ja higistamist tuharate piirkonnas, mis võib põhjustada nahaärritusi. Nahakreemi kasutamine aitab neid ebamugavaid ja valulikke tagajärgi vältida. Helosan Original on õrnatoimeline kreem, milles ei ole kasutatud lõhna- ja värvaineid ega parabeene. Seetõttu sobib Helosan Original ka õrnale ja tundlikule nahale, samuti limaskestadele.

TALISPORTLASTELE
Pikad tunnid murdmaarajal või suusamäel panevad naha tõsiselt proovile. Seda mõjutab nii ere päike kui talveilm oma madala õhutemperatuuri, külma tuule ja lumega. Talvel tuleks naha hooldamiseks kasutada rasvarikkamaid kreeme nii hommikul kui õhtul, et nahk oleks terve ja pehme. Helosan Original sobib igapäevaseks nahahoolduseks. Väsinud ja kurnatud jalgadele sobib turgutuseks Helosan jalakreem.