aastast 1947

HELOSAN®
on nahahoolduskreem, mille koostisosad niisutavad ja
hooldavad kuiva, tundlikku ja ärritunud nahka.

 

Helosan® Jalakreem

 
toode

Helosan jalakreem on välja töötatud spetsiaalselt kuivade jalgade niisutami-
seks ja pehmendamiseks ning lõhenenud kandade hoolduseks, kuid sobib hästi ka teiste nahapiirkondade, näiteks kuivade küünarnukkide hooldamiseks.

Helosan jalakreem aitab eemaldada nahapaksendeid ning muudab naha pehmeks ja elastseks. Kreemile on lisatud vett siduvat karbamiidi, mis pehmendab naha sarvkihti. Kreemi antiseptilisi omadusi tugevdab selle koostisse lisatud piimhape. Tänu antiseptilistele omadustele aitab Helosan jalakreem tõhusalt vältida ka ebameeldiva lõhna teket.

Helosan jalakreemi võib kasutada iga päev või pärast iga pesu. Parima tulemuse saavutamiseks määrige puhtad jalad sisse Helosan jalakreemiga ja pange jalga puuvillased sokid. Sokid aitavad kreemil paremini nahasse imenduda ning seeläbi nahka niisutada ja pehmendada. Laske kreemil mõjuda mõni tund, soovitavalt kogu öö jooksul. Korrake seda päeva-paari pärast ja seejärel regulaarselt paar korda nädalas.

Helosan jalakreem sobib:
• Jalgade igapäevaseks niisutamiseks
• Nahapaksendite hooldamiseks
• Kannalõhede hoolduseks

Kui teil on eriti kuiv ja kare nahk ka näiteks kätel, huultel või küünarnukkidel, võite ka nende või muude nahapiirkondade puhul kasutada Helosan jalakreemi. See on oma koostiselt tavalisest Helosani kreemist rasvasem ning sobib suurepäraselt ka teiste nahapiirkondade hooldamiseks peale jalgade.

Helosan jalakreemi koostisosad:
Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Urea (karbamid), Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Eucalyptus Globulus, Sodium Hydroxide.

Helosan jalakreem on saadaval 100 g tuubis.